چه ریملی خوب است ؟در جواب این سوال گزینه های بسیاری وجود دارد که از زبان خانم ها در اصل ریملی خوب است که نیاز و دغدغه آنها را پاسخگو باشد و حساسیتی ایجاد نکند و به زبانی دیگر ریملی همه کاره باشد، انواع ریمل اسنس یکی از برترین ریمل های شناخته شده می باشد که در جواب سوال چه ریملی خوب است می توان آنها را معرفی کرد.

اگر چشم و پوستی حساس دارید، حتما این سوال که چه ریملی خوب است را بارها با خود تکرار کرده اید و به دنبال ریمل مژه و ابرویی هستید که پوست لطیف اطراف چشم را تحریک نکند و دلیل جاری شدن اشک بر روی گونه ها نشود که برای برخی همانند یک کابوس است.

واقعیت این است که گرد و غبار، آلرژی، تغییر دما و استفاده از لنزهای چشم همه می توانند باعث افزایش حساسیت شوند، که با استفاده از یک محصول آرایشی تحریک کننده به نظر برسد.

چه ریملی خوب است
چه ریملی خوب است

چه ریملی خوب است؟ کدام ریمل اسنس بهتر است؟

خوشبختانه تعداد زیادی ریمل وجود دارد که مورد آزمایش قرار گرفته اند تا برای حساس ترین مژه ها نیز مورد استفاده قرار گیرند و افراد بدون دغدغه ای از آن استفاده کنند. فرمولاسیون اغلب ریمل ها از جمله انواع ریمل اسنس با تایید چشم پزشکان و مواد مغذی و تسکین دهنده ساخته شده است. اما به راستی چه ریملی خوب است؟

برای این که بتوانید پاسخ واضحی به سوال چه ریملی خوب است بدهید باید به ترکیبات موجود در آن دقت کنید. در مورد ترکیباتی که باید از آنها اجتناب شود، مهم است بدانید که ریمل حاوی مواد تحریک کننده ای مانند ایزوپروپیل میریستات و ماده ضخیم کننده HEC نباشد و از هیچ اسانسی استفاده نشده باشند؛ محصولات ضد آلرژی غالبا بهترین محصول هستند.

بررسی اینکه چه ریملی خوب است کار آسانی نیست و نیاز به مطالعات بیشتری دارد؛ اگر جزو کسانی هستید که می خواهید بدانید چه ریملی خوب است به خواندن ادامه دهید.

انواع ریمل اسنس
انواع ریمل اسنس

قدم بعدی انتخاب بهترین ریمل

گام بعدی یافتن ریملی است که پاک کردن آن از روی مژه و ابرو کار چندان سختی نباشد چرا که در صورت سخت پاک شدن ممکن است مژه و ابروهای خود را از دست بدهید و این چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید.

برای افرادی که چشم های حساس تری دارند این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا مجبور به پاک کردن آرایش است که تنها مشکل را بدتر می کند. همچنین باید نوع برس مورد استفاده ریمل را در نظر بگیرید چرا که یک برس پلاستیکی یا یک برس مویی می توانند تغییرات خاصی را روی مژه و ابروهای شما اعمال کنند. سوال دیگری برای افراد با مژه های گوناگون وجود دارد، اعم از:

برای مژه های بلند چه ریملی خوب است؟

برای مژه های کوتاه چه ریملی خوب است؟

برای حجیم شدن مژه های چه ریملی خوب است؟

آرایش چشم
آرایش چشم

انتخاب مناسب ترین ریمل

پیدا کردن بهترین ریمل مژه و ابرو یک چیز کاملا شخصی است و جواب آن در مقابل این که چه ریملی خوب است کاملا متفاوت است. به هر حال، متغیرهای زیادی در این امر دخیل هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم:

مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید ریمل اصل

 1. فرم چشم ها
 2. نوع مژه
 3. ظاهری که می خواهید با ریمل بدست آورید
 4. فرمول ریمل

در نتیجه انتخاب و خرید ریمل، از گزینه های لوکس آن گرفته تا ارزان ترین ریمل مژه و ابرو نیازی به هزینه زیادی ندارید. تنها چیزی که شما می خواهید این است که مژه های خود را بدون این که غیر طبیعی جلوه دهید با استفاده از یک ریمل آنها را پررنگ تر نشان دهید.

آرایش مژه
آرایش مژه

اهمیت چشم ها در چهره

بیخود نیست که بسیاری در جستجوی جواب سوال این که چه ریملی خوب است مردد مانده اند. اگر چشمان ما واقعا پنجره روح باشند، محکم ترین دلیل برای استفاده از بهترین ریمل می باشد که باید حین خرید بدانید چه ریملی خوب است.

مژه های پر و تیره و زیبا بهترین راه برای تکمیل کردن زیبایی چهره هر فرد است که خانم ها نمی توانند به راحتی از کنار آن عبور کنند. البته ساده ترین راه برای رسیدن به این هدف، استفاده از بهترین ریمل مژه و ابرو است.

اما با وجود صدها گزینه برای انتخاب، این کار کمی دشوار می شود و باید بدانید چه ریملی خوب است به خصوص وقتی همه آنها قول حجیم، ضخیم شدن، فر شدن و … را به خانم ها می دهند، باید دقت بیشتری به خرج داد تا چشم های خود را به بهترین شکل ممکن آرایش کنید.

مناسب ترین ریمل برای من
مناسب ترین ریمل برای من

هنگام خرید ریمل دقت کنید

برخی از شرکت های سازنده ریمل در فرمول های ساخت ریمل از پایه نفتی استفاده می کنند. اگر می خواهید به جواب سوال این که چه ریملی خوب است برسید باید بگوییم از این ریمل ها اجتناب کنید، زیرا آنها می توانند باعث واکنش های آلرژیک شده و رشد فولیکول های مو را در طول پلک شما کاهش دهند.

اگر از دسته افرادی هستید که مژه های کم پشتی دارید این ریمل های برای مژه های باقی مانده شما همانند یک سم است. اگر تصمیم دارید ریمل با مارک سنتی تری بخرید، به دنبال برچسب ضد حساسیت و همچنین فرمول هایی باشید که از مرطوب کننده ها یا نرم کننده های مژه برخوردار هستند.

توجه داشته باشید اگر قصد خرید ریمل ضد آب دارید پاک کردن آن از روی مژه کاری دشواری است، بنابراین فقط در صورت لزوم از این نوع ریمل خریداری کنید و روغن مناسب جهت تقویت مژه و پاک کردن ریمل از روی مژه ها را فراموش نکنید.

برای چشم من چه ریملی خوب است
برای چشم من چه ریملی خوب است

بهترین ریمل از چه ساخته شده است؟

فرمولاسیون هر ریمل در جواب اینکه چه ریملی خوب است بی تاثیر نیست! حتی اگر محصولات مختلف از مواد فعال مختلفی تشکیل شده باشند، یک فرمول اساسی برای ریمل وجود دارد. اجزای اصلی در ساختار ریمل ها آب، ژل، روغن، پلیمرها، عواملی با عملکردهای خاص و رنگدانه ها هستند که با توجه به نوع ریمل این مواد می تواند کم و یا زیاد شوند و حتی به ترکیبات آن اضافه یا کم شود. فراموش نکنید که هر یک از این مواد نقش خاص و مهمی را در عملکرد ریمل اعمال می کنند.

به عنوان مثال روغن ها و سیلیکون کاربرد ریمل را برای افراد تازه کار آسان کرده است و به راحتی می توانند از هر نوع ریملی با این ساختار استفاده کنند، مقدار ژل موجود در فرمول نیز باعث محافظت از مژه و ابرو می شود. پلیمرها به عنوان ماده چسبنده عمل می کنند که باعث می شود ریمل به خوبی به مژه ها بچسبد.

ترکیبات ریمل چیست
ترکیبات ریمل چیست

بهترین ترکیبات در ریمل های قوی

مهمترین و رایج ترین مواد ترکیبی در فرمول قوی ترین ریمل ها با دیگر ریمل های معمولی موجود متفاوت است و اگر به دنبال این هستید تا تشخیص دهید که چه ریملی خوب است تا مژه های شما را دوباره زنده کند به مواردی که در زیر آورده شده است دقت کنید:

 • کراتین: در بسیاری از ریمل های محبوب از کراتین استفاده شده است که از مژه ها محافظت، آنها را آبرسانی و تقویت می کند.
 • پانتنول: این ترکیب در ریمل های حجم دهنده استفاده می شود که در پر و حجیم شدن مژه ها نقش دارد.
 • اسیدهای آمینه و موکوپلی ساکاریدها: همانند کراتین مژه ها را آبرسانی و تقویت می کنند.
 • سرامید: از اصلی ترین مواردی است که به رشد مجدد مژه ها کمک و به اصطلاح آنها را بازسازی می کند.
چگونه از ریمل استفاده کنم
چگونه از ریمل استفاده کنم

توصیه های مهم هنگام استفاده از ریمل

حتما برای شما نیز پیش آمده است که بخواهید محتویات ریمل مژه و ابرو را با پمپاژ کردن توسط برس بیرون بکشید، اما این کار باعث وارد شدن هوا به داخل لوله می شود که به تکثیر باکتری ها کمک می کند. و این باعث می شود تا هر چند وقت یکبار ریمل مورد علاقه خود عوض کنید زیرا با این کار عمر آنها کوتاه می شود.

نکته بسیار مهم دیگری که می توان در اینجا به آن اشاره کرد این است که بسیاری از هنرمندان گریم پیشنهاد می کنند که حین استفاده از ریمل چند لایه بزنید تا مژه های پرپشت تری داشته باشید. این کار به ماندگاری و حجیم تر شدن مژه ها کمک شایانی می کند. البته این در صورتی امکان پذیر است که با رسیدن به جواب این که چه ریملی خوب است بتوانید یک ریمل مناسب را برای خود تهیه کنید.

بهترین وسیله آرایش چشم
بهترین وسیله آرایش چشم

تاثیر استفاده از بهترین ریمل بر روی چشمان

ریمل می تواند چشمان شما را درشت تر، بیدارتر و به طور کلی جذاب تر نشان دهد، اما برخی از آنها حاوی مواد افزودنی مانند دی اکسان، پارابن وفتالات هستند که با پیامدهای نگران کننده سلامتی چشم مرتبط هستند. بیخود نیست که بسیاری از ما این سوال را می کنند که چه ریملی خوب است؟

انواع ریمل اسنس عاری از هر گونه مواد مضر می باشند که طرفداران بسیاری دارد و یکی از رازهای محبوبیت آنها استفاده از مواد طبیعی و تقویت کننده مژه و ابرو است که به رشد و پرپشت شدن مژه و ابروها کمک می کنند.

وقتی صحبت از ریمل های طبیعی می شود بدون شک با انواع ریمل اسنس روبرو خواهید شد، ریمل های استاندارد بی خطر و بسیار موثری هستند که بعد از یکبار استفاده می توانید پی به کیفیت آنها ببرید.

 انواع ریمل اسنس
انواع ریمل اسنس

شناخت انواع ریمل اسنس با کیفیت

ریمل یکی از محصولات آرایشی است که بدون تلاش زیاد ظاهر شما را به شکل عجیبی تغییر می کند و به جرات می توان گفت یکی از برترین وسایل در بین لوازم آرایشی و بهداشتی خانم ها می باشد که با شناخت آن بیشتر از هروقت دیگری دوستدار آن خواهید بود.

برخی از انواع ریمل اسنس حاوی پرو ویتامین B5 هستند که به مژه و ابروهای کم پشت کمک می کنند تا بهتر رشد کنند و حتی ضخیم تر شوند. البته که مزایای انواع ریمل اسنس به اینجا ختم نمی شود و می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید انواع ریمل اسنس با قیمت مناسب

 • به درخشش و براق شدن مژه کمک می کند.
 • انواع ریمل اسنس توسط چشم پزشک آزمایش شده اند.
 • مناسب برای افرادی که دارای لنزهای تماسی هستند.
 • این ریمل قابل شستشو است، بنابراین برای حذف آن زمان زیادی از شما گرفته نمی شود و به راحتی می توانید آن را از روی مژه ها پاک کنید.
رشد دوباره مژه
رشد دوباره مژه

آیا مژه ها دوباره رشد می کنند؟

به هر دلیلی اگر مژه های شما ریزش پیدا کرده اند، از اکستنشن مژه استفاده کنید یا نکنید، مژه های شما پس از مدتی مثل حالت طبیعی قبل خود شروع به رشد می کنند در صورتی که به رشد آنها کمک کنید حتی پرتر از قبل خواهند شد و این جای تعجبی ندارد.

با این حال، استفاده بیش از حد از چسب و دیگر مواد مربوط به مژه با کیفیت پایین می تواند باعث از بین رفتن مژه در طولانی مدت شود. اگر می خواهید بدانید چه ریملی خوب است تا به رشد مژه های شما کمک کند باید نه تنها به زیبایی بلکه به رشد مجدد مژه های خود فکر کنید زیرا غیرممکن نیست.

برخی از ریمل ها از جمله انواع ریمل اسنس قابلیت رشد مجدد مژه را به همراه دارند که فرمولاسیون استفاده شده در این ریمل ها می تواند به منافذ و فولیکول های مژه نفوذ و در طولانی مدت سبب رشد آنها شوند.

راه زیبا شدن چشمان چیست؟
راه زیبا شدن چشمان چیست؟

چرا ریمل را انتخاب کرده اید؟

خوشبختانه یا بدبختانه به جرات می توانیم بگوییم تا به امروز فردی را پیدا نکرده ایم که مخالف داشتن مژه های پر و بلند باشد و نکته این است که همه از این نعمت برخوردار نیستند و بسیاری برای داشتن آن دست به هزینه های گزافی زده اند و میزنند و در نهایت با نتیجه مطلوبی روبرو نبوده اند و به اصطلاح پول خود را هدر داده اند.

مقاله پیشنهادی: دانستنی های سبوم پوست صورت و سبوم پوست مو

این موجب شده است تا به انواع ریمل اسنس برگردیم زیرا که ساده ترین، موثرترین و سریع ترین راه برای افزایش طول و حجم مژه ها هستند. اما با وجود دنیای بزرگی از انواع ریمل این کار کمی دشوار است و افراد به دنبال این هستند که چه ریملی خوب است؟ در ادامه توضیحات بیشتری در مورد انواع ریمل داده ایم که با توجه به نیاز خود می توانید یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید.

ریمل بلند کننده برای مژه های کوتاه

اگر مژه های کوتاهی دارید تنها را برای جلوه دادن آنها بلندتر کردن مژه ها توسط یک ریمل خوب است، اما چه ریملی خوب است؟ یک ریمل بلند کننده به معنای این است که با استفاده از بتوان مژه ها را از حد معمولی طولانی تر کنید و به شکلی طبیعی آنها را جلوه دهید.

برس ها اغلب ریمل ها شانه مانند هستند که به شما این امکان را می دهند تا با استفاده از آن مژه ها را محتویات درون لوله آغشته کنید، و آنها را از ریشه تا انتها بچرخانید و نوک هر مژه را بپوشانید. اگرچه این ریمل ها به احتمال زیاد مژه های ضخیم تری برای شما ایجاد نمی کنند، اما با استفاده از آنها می توانید مژه های بلند و چشمگیرتری داشته باشید.

ریمل های الیافی از مشهورترین ریمل ها برای بلند کردن مژه هستند، زیرا هنگام استفاده از آنها، ریمل به هر مژه الیاف بسیار کمی متصل می کند و باعث افزایش طول مژه می شود.

ریمل حجم دهنده برای مژه های کم پشت

به دنبال مژه های پرپشت هستید؟ چه ریملی خوب است؟ بهتر است ریمل هایی با فرمولاسیون بسیار خاص را پیدا کنید. برس این نوع از ریمل ها اغلب متراکم می باشد که با استفاده از آن مژه ها تک تک به برس حاوی ریمل آغشته می شوند.

پیشنهاد می کنیم چند لایه از ریمل حجم دهنده بزنید تا بیشترین حجم را به مژه های خود هدیه بدهید، در حالی که مژه های شما هنوز کمی مرطوب هستند مقداری از ریمل را به مژه های خود بزنید و با تکرار این کار مژه ها پرپشت تر از قبل را تجربه کنید.

ریمل لیفتینگ مژه

بسیاری دوست دارند تغییر اساسی در مژه های خود را احساس کنند اما نمی دانند چه ریملی خوب است. ریمل بدون شک یکی از قدرتمندترین محصولات موجود در کیف های زیبایی خانم ها است. حتی اگر وقت زیادی نداشته باشید، با چند بار کشیدن برس آغشته به ریمل بر روی مژه ها می تواند تاثیرات بی نظیری به همراه داشته باشد.

مژه های صاف ممکن است زیادی از حد صاف باشند و برای برخی جلوه خوبی نداشته باشند؛ به خصوص اگر طرفدار استفاده از فر مژه نباشید. یک ریمل لیفتینگ یا فر کننده می تواند به فرم مژه های صاف و ساده شما کمک کند تا جلوه ای جعلی و کاملا طبیعی به آنها بدهید.

ریمل ضد آب

اگر شنا می کنید و یا در حالی که آرایش کرده اید در سالن بدنسازی در حال ورزش هستید و عرق می ریزید، حتما باید بدانید چه ریملی خوب است تا با مشکلات احتمالی روبرو نشوید. ریمل ضد آب بهترین انتخاب برای افرادی است که می گویند چه ریملی خوب است تا با خیس شدن مژه ها ریمل به راحتی پاک و یا دور چشم پخش نشود.

ریمل های ضد آب، حاوی فرمول های مصنوعی و در عین حال ویژه ای هستند که برای دفع رطوبت به کار می روند تا در نهایت با اشک و یا رطوبت های ناشی از تعریق و … روی گونه هایتان نریزند. به یاد داشته باشید که این فرمول ریمل ها به گونه ای است که به سختی پاک می شوند و می توانند روی مژه های شما ساعت ها بمانند؛ بنابراین مهم است که آن را به روش صحیحی بشویید.

بهترین ریمل چیه
بهترین ریمل چیه

بهترین ریمل چه خصوصیاتی دارد؟

یکی از بزرگترین دغدغه زنان انتخاب یک ریمل مناسب تقویت مژه است. در واقع، یافتن مواد آرایشی که بتوانند پاسخگوی نیازهای افراد باشد، واقعا دشوار است. حتی اگر همه انتظار ندارند که اثرات یکسانی به دست آورند، چند ویژگی وجود دارد که یک ریمل خوب باید از آنها برخوردار باشد. بهتر است بدانید چه ریملی خوب است؟

اولین سوالی که ذهن هر مبتدی را به خود درگیر می کند این است که چه ریملی خوب است؟ یک ریمل خوب چه ویژگی هایی دارد؟ از کجا بدانیم چه ریملی خوب است و مناسب مژه های من است تا آنها را تغییر دهد؟

خرید سایه چشم با قیمت مناسب

برس خوش فرم

از مهمترین عناصر یک ریمل خوب برس آنها است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید برس انواع ریمل اسنس یا هر نوع ریمل دیگر بسته به نوع ریمل دارای برس متفاوتی است که در نتیجه نهایی و کشیدن روی مژه ها تاثیرگذار است.

اگر شکل برس درست نباشد و از مواد بی کیفیت ساخته شده باشد نمی تواند مژه ها را به خوبی پوشش دهد. اندازه چوب ریمل باید برای دو نوع افراد مناسب باشد، آنهایی که چشمان کوچک و بزرگ دارند به همان اندازه مناسب باشد. با این تفاسیر شما می توانید به اهمیت هر برس به خوبی پی ببرید.

بهترین ریمل ها دارای برس سیلیکونی هستند که انعطاف پذیری بیشتری دارند و خود را با شکل مژه ها وقف می دهند و از طرفی برای مبتلایان به آلرژی بی خطر هستند و باعث تحریک نمی شوند.

فرمول عاری از مواد مضر

بهتر است لیست مواد اولیه هر ریمل را قبل از خرید بررسی کنید. نه تنها برای یافتن مواد سازنده، بلکه برای اطمینان از عدم وجود مواد خطرناک، به خوبی آن را چک کنید. این یک واقعیت تلخ است اما اکثر زنان به ندرت به مواد تشکیل دهنده انواع ریمل توجه می کنند! به نظر شما چه ریملی خوب است؟

یک ریمل خوب به جای مواد مضر، باید از رنگدانه های معدنی و همچنین موم های طبیعی برخوردار باشد. برخی از ریمل ها حاوی آلومینیوم هستند که در گروه فلزات خطرناک نیز دسته بندی می شوند. بنابراین، بهتر است قبل از خرید هر نوع ریملی با لیست مواد تشکیل دهنده آن آشنا شوید.

ریمل های همه کاره

اگر همچنان به دنبال جواب سوال اینکه چه ریملی خوب است هستید باید بگوییم یک ریمل همه کاره می توانند رضایت اکثریت را به جلب کند و برخی حتی آن را رد کنند چرا که سلیقه و نیاز افراد با هم یکسان نیست و هر فرد با توجه به نیاز خود ریمل مورد نظر را انتخاب می کند.

ریمل های ضدآب به ما نوید می دهند بدون توجه به شرایط آب و هوایی و بدون تغییر روی مژه های شما چندین و چند ساعت به خوبی باقی بمانند. متاسفانه، یک ریمل ضد آب همیشه بهترین راه حل برای خانم ها نیست! همانطور که اشاره شد هر فرد نیازهایی دارد که بر اساس آن ریمل خود را انتخاب می کند، در اصل بهترین ریمل، ریملی است که نیازهای فرد را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

سازگاری با انواع چشم حساس

یکی از بارزترین ویژگی های ریمل خوب این است که حین استفاده هیچگونه حساسیتی برای پوست و چشم های معمولی تا حساس ایجاد نکند و به راحتی به مژه ها جذب شود. در اکثر موارد، اپلیکاتور موجود در ریمل ها این کار را آسان می کند، با این وجود، اگر فرمول ریمل مورد نظر شما خیلی ضخیم، غلیظ و سنگین باشد و یا حتی از بهترین برس ریمل استفاده شود کمک چندانی به شما نمی کند.

مقاله پیشنهادی: آموزش ساخت کرم ضد آفتاب طبیعی و ارگانیک

متاسفانه، پیدا کردن بهترین ریمل با بافت مناسب کار چندان راحتی نیست! زیرا در بیشتر موارد، ریمل های ارزان قیمت بسیار آبکی هستند، بنابراین باعث پخش شدن روی پلک ها می شوند و یا بسیار ضخیم هستند که بر روی مژه ها گلوله گلوله می شوند؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از انواع ریمل اسنس می باشد.

آرایش طبیعی مژه چشم
آرایش طبیعی مژه چشم

برای داشتن ظاهری طبیعی چه ریملی خوب است؟

ریمل هایی که به راحتی پس از استفاده با پاک کننده ها از مژه ها جدا می شوند بهترین هستند. شما می توانید ریمل هایی با ویژگی های مختلف و خواص بسیار مفید را پیدا کنید. جالب است بدانید که بیشتر آنها تنها برای اهداف زیبایی طراحی نشده اند، بعضی از ریمل ها برای درمان و تغذیه مژه و ابروها نیز وارد بازار شده اند که برخی از افراد پس از مصرف شاهد رشد مجدد مژه های خود بوده اند.

برای این که بتوانید با استفاده از یک ریمل خوب ظاهری کاملا طبیعی داشته باشید در استفاده از آن زیاده روی نکنید، زیاده روی در هر چیزی نه تنها سودی نخواهد داشت بلکه می توانند پیامدهای منفی داشته باشد. نکته مثبت ریمل های خوب این است که می توان خیلی سریع و به راحتی از آن استفاده کرد و نتایج فوری و ماندگاری را مشاهده کرد.

من یک تازه کارم ریمل مناسب من چیه
من یک تازه کارم ریمل مناسب من چیه

بهترین ریمل خوب برای مبتدیان

به طور کلی، استفاده از ریمل مژه و ابرو بسیار جالب است که حتی مبتدیان با یکبار استفاده از آن می توانند به خصوصیات آنها پی ببرند؛ به بیان ساده، ریمل برای افزودن حجم مژه و تعریف آنها طراحی شده است که می تواند مزایای بسیاری با خود به همراه داشته باشد.

برای مبتدیان، یک ریمل خوب باید راحت و در عین حال بی ضرر باشد چرا که با انواع ریمل آشنایی ندارند. این بدان معناست که نباید به چشم و پوست آنها آسیب برساند زیرا برخی از افراد دارای پوست های بسیار حساسی هستند. علاوه بر این، مهم است که استفاده از آن آسان باشد و بدون جمع شدن بتواند مژه های خود را به ریمل آغشته کند، اکثر ریمل های باکیفیت از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند.

منابع

glamourmagazine.co.uk
girlslife.com
byrdie.com
highqualitymascaras.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 − ده =