درباره ما

از تولد تا بلوغ پر فراز و نشیب سایت جامداد

در سال ۱۳۸۹ که تازه وارد دانشگاه شده بودم و هيچ منبع درآمدی هم نداشتم کم کم به فکر راه اندازي سايت افتادم; يک سايت فروشگاهي مثل برترين سايت های ايران.

کم کم به فکر انتخاب نام سايت افتادم از اونجايي که کارم رو با فروش نوشت افزار شروع کردم اسم سايتم را جامداد گذاشتم. در اون زمان با اينکه هيچ سرمايه و پولي نداشتم با هزار مکافات پول راه انداري سايت رو جور کردم اون هم بصورت قسطي. در اوايل به فروش محصولات نوشت افزار روي آوردم ولي فروش آنچناني اي نداشتيم . با اينکه بعضي از دوستان و فاميل منو مسخره مي کردن که پولتو هدر دادي و سايت کار سختيه و کار تو نيست و هزار حرف ديگه حواله ام مي کردن ولي من هيچ وقت يک درصد هم در اين راه نا اميد نشدم و همچنان با قدرت مثل روز اول به کارم ادامه ميدادم. کم کم کارمون گرفت و به فروش محصولات آرايشي، بهداشتي و انواع تجهيزات سالني و کلينيکي هم روي آورديم همراه با برادرم کار رو توسعه داديم و در حال حاضر در قالب يه تيم ۵ نفر دائمی سايت رو به پيش ميبريم . خدا رو شکر تا الان که پيش اومديم پيشرفت خيلي خوبي داشتيم و هميشه سعي کرديم در کنار محصولات با کيفيت و قيمت مناسب، با پشتيباني و مشاوره خوب مشتريانمون رو وفادار نگه داريم کاري که خيلي به خودمون مي باليم اينه که تو اين کسب و کار فقط و فقط به جيب مشتري ها چشم ندوختيم و اول رضايت مشتري را بدست آورديم . جا داره که در اينجا يه معرفي اجمالي، درباره اعضاي اين تيم دوست دوست داشتني بپردازيم فقط اينم بگم اعضاي اين تيم در حال افزايش بوده و هميشه سعي ميکنيم دوست داشتني باشيم و عضو بدجنس به تيممون اضافه نشه.

واحد سیدمحمدی| مدیر سایت

مدير و موسس جامداد، مقصر اصلی همه کارها، همه کاره هيچ کاره، مسئول امضای چک های خطرناک، شکمو، نويسنده اين داستان، عاشق طراحي و راه اندازي سايت، اگه هر هفته به طبيعت يا کوهنوردي نره به شدت تو کارش کم انرژی ميشه.

یوسف سیدمحمدی
یوسف سیدمحمدی| مدیریت ارسال و خدمات پس فروش

برادر کوچيکه، مسئول توليد محتواي با کيفيت اينستاگرام و تلگرام، مدير بخش ارسال، کم حوصله ولی جدی و دقيق در انجام کارها، رک و بدون رودربايستی، عاشق طبیعت و کوهنوردی.

سانیا محمودی| پشتیبانی تلگرام و واتساپ

و اما مسئول جمع آوری گندکاری ها اینجاست،
پشتیبانی و ارائه مشاوره به مشتری ها، عاشق نقاشی و کارهای هنری و موزیک، یه روز پر حرف پر انرژی فرداش کم حرف بی حوصله اما همیشه پرتلاش

محمد چراغی
محمد چراغی| تولید محتوا

مسئول توليد محتوا و وارد سازي محصولات داخل سايت، پيش ممد که باشي ديوار حرف بزنه ممد حرف نميزنه، گيمر حرفه ای، لاغر و قد بلند (نزديک دو متر)، فردی دقیق که کارها رو مو به مو انجام میده.

سینا منصوری
سینا منصوری| عکاس و گرافیست

مشهور به سينا داداش چون تيکه کلامش داداشه، پسري منظم که کارها رو به موقع و سر وقت انجام ميده، عکاسی از محصولات و ساخت بنرهای سایت و گهگاهی هم دستيار يوسف در بخش ارسال (خلاصه نمیتونه که کمک نکنه دست خودش نیست)، با يوسف که دست به دست هم ميدن کارها به بهترين نحو ممکن انجام ميشه، نوازنده سنتور.

سعید رضایی
سعید رضایی| مسئول مجله جامداد

همیشه دوست داره از کارهاش جلوتر باشه تا بره به بقیه کاراش برسه، همش به دنبال اینه یه چیز جدید درمورد کارهای که دوست داره یاد بگیره، خلاق و خیلی منظم، البته سعید یه تیم کوچیک زیر دستش هست که قسمت مقالات و محتوای متنی سایت رو به بهترین نحو ممکن توسعه میدن.